АХ

Якщо випаде АХ АХНебесна Твердиня, - той, хто запитує повинен уважно прислухатися до відповіді. Як небо вільне від усіляких забруднень, так і твій розум повністю очиститься від бруду (скверни) та буде перебувати в гармонії і рівновазі.

Знак гадання - «Звук троїстої порожнечі».

Сім'я (майно та особисте життя): твоїй родині, майну та життю не загрожує ніяка небезпека. Буде щастя.

Цілі та наміри: в твоєму розумі встановляться спокій і рівновага, а тому всі твої цілі і наміри безперешкодно здійсняться. Передбачення АХ АХ, говорить про те, що тобі легко буде відвернути ворожі сили і погані прикмети. Надійся на Будд і Бодхісаттв: всі затьмарення зникнуть безслідно і ти швидко досягнеш своїх цілей. Якщо "вчора" тебе переслідували нещастя і тривоги, знай, від сьогодні ти позбудешся їх.

Друзі та багатство: хоча твої друзі і багатство як і раніше з тобою, тобі нелегко буде втримати їх. Якщо бажаєш, щоб вони не покинули тебе роби підношення квітів і іншого, Праджняпараміті - Поозамежній Мудрості (премудрості).

Вороги: вони далекі від тебе.

Гості: гостей, що йдуть до тебе, чекає безпечний і легкий шлях.

Хвороби і злі духи: ти здоровий, і ніякий злий дух не заподіє тобі шкоди.

Духовна практика: в практиці зречення і в медитації тебе чекає успіх. Повністю очистишся від гріхів і бруду(скверни).

Втрата: якщо предмет знаходиться поблизу від того місця, де він був втрачений, ти з легкістю знайдеш його. В іншому випадку відшукати його буде важко.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: шанси на успіх і на невдачу рівні. Тому, якщо справа і здійсниться, це буде не так швидко, як тобі хочеться.

Інше: у відношенні будь-якого іншого питання також є рівні шанси на успіх і на невдачу. Для успішного звершення Споглядай Ваджрасаттву та читай його стоскладову мантру, а також довгі, середні і короткі "Праджняпараміта-сутри". Молися Акашагарбхові (Кхагарбха) як своєму ідаму.

Це гадання називається також «Дарування безстрашності».

Якщо випаде АХ РАПалаюче Промінння Сонця, - все, про що запитує гадаючий, буде ясним, як сонячне світло, і його чекає блага доля.

Знак цього гадання - «Ясність і чистота».

Сім'я (майно та особисте життя): якщо станеш здійснювати тільки добрі вчинки, тоді твоя родина, життя і майно будуть у процвітанні.

Цілі та наміри: якщо розірвеш тенета сумнівів, тоді все благополучно здійсниться.

Друзі та багатство: добудьте (і носіть з собою) блискучий предмет, наприклад, кристал чи дорогоцінні камені, або будь-яку річ червоного забарвлення; цим сприятимите певному покращенню.

Вороги: вони далекі від тебе.

Гості: дорога твоїх гостей буде легкою, і незабаром ти почуєш про них добрі вісті.

Хвороби і злі духи: ти швидко позбудешся від хвороб, і злі духи не потурбують тебе.

Духовна практика: твої розуміння, знання та здатність до споглядання зростуть завдяки практиці.

Втрата: втрачена річ знайдеться, якщо станеш шукати її на північний захід від того місця, де вона була втрачена. Чекай: прийде хтось і повідомить тобі новини про неї.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: це стане ясно тобі самому.

Інше: хоча по всіх інших питаннях пророкування говорить про благополучний результат, але відносно робіт на землі, будівництва та облаштування оселі, а також виготовлення і використання різних речей, що слугують опорою, таких, як стіл тощо, воно не цілком сприятливе. Молися божествам мудрості, наприклад, Манджушрі, роби підношення масляних світильників і молитовних прапорів, читай різні сутри, такі, як "Розсіювання мороку в десяти напрямках", і все здійсниться благополучно.

Це гадання називається також «Вигнання темряви».

Якщо випаде АХ ПАНектар Променів Місяця, - подібно до того, як нектар місячних променів наповнює небо своїм сяйвом, твої доброчесні діяння умиротворення і збільшення будуть успішні.

Знак цього гадання - «Насолода бажаним без перешкод».

Сім'я (майно та особисте життя): якщо виконаєш ритуали очищення та обмивання, число твого потомства збільшиться.

Цілі та наміри: ніщо не заважає виконанню твоїх цілей і намірів. Найбільш сприятливо здійснювати спокійні і утихомирюючі вчинки; дії сили і гніву не матимуть успіху.

Друзі та багатство: У тебе стане більше речей, їжі та напоїв білого забарвлення.

Вороги: вони далекі від тебе.

Гості: шлях твоїх гостей буде легкий, і вони прибудуть незабаром.

Хвороба: хвороби холоду і розлади травлення незабаром відступлять.

Злий дух: злі духи не потурбують тебе.

Духовна практика: в благому розумі виникне сила здійснювати благо.

Втрата: загублену річ знайде жінка, якщо пошлеш її шукати в південному або північному напрямку.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все благополучно виконається.

Інше: це гадання, говорить про те, що успіх супроводжує усі справи, у яких бере участь жінка, а також тим справам, які легкі у виконанні та не вимагають великих зусиль для свого здійснення. Певну небезпеку приховують у собі справи, пов'язані із застосуванням вогню. При невеликих утрудненнях звертайся по допомогу до Білої Тари і Ушніше Віджаї, і буде щастя. Читай сутри, в яких йдеться про набуття просвітління жінками. Щоб уникнути розплати за гріхи, виконуй ритуали підношення води і обмивання. Дуже сприятливо здійснювати підношення нагам. Також досягнеш гарних результатів, здійснюючи практику Гуру-йоги.

Це гадання називається також «Благословенна хмара, повна вологи».

Якщо випаде АХ ЦАЯсна Зірка, - дій уважно й непохитно, і прийде успіх.

Знак цього гадання - «Не марнуйте те прекрасне, що вдалося зібрати».

Сім'я (майно та особисте життя): якщо повісиш молитовні прапори і станеш спалювати пахощі, все буде благополучно.

Цілі та наміри: всі дії, пов'язані з ходінням, подорожами і рухом, приведуть до успіху.

Друзі та багатство: отримаєш дерев'яні предмети, тварин, одяг зеленого забарвлення і тому подібні речі на додаток до новин і листів.

Вороги: вони далекі від тебе.

Гості: подорож твоїх гостей буде легкою, і вони прибудуть дуже скоро.

Хвороба: є невелика хвороба вітру і збудження розуму, але вони не приведуть до серйозних наслідків. Корисно здійснювати обряди шанування предків, робити підношення духам дерев та інші подібні ритуали.

Злий дух: хоча в даний момент немає ніякого злого духа, що нападає на тебе, твій розум занадто стурбований мінливими думками. Якщо станеш спиратися на міцність та сталість розуму, тоді надбаєш благо.

Духовна практика: будь-яка практика буде успішною, особливо якщо станеш виконувати її не в тому місці, де практикуєш зазвичай.

Втрата: ця річ була віднесена людиною, але ти зможеш знайти її, якщо, не гаючи часу, станеш шукати на північ або на схід від того місця, де вона була втрачена.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все задумане здійсниться.

Інше: в усьому іншому тобі буде сприяти успіх, за винятком справ, пов'язаних з водою, - у них будуть невеликі утруднення. Звертайся до божеств дії, таких, як Зелена Тара. Роби підношення Захисникам Дхарми та розвішуй якомога більше молитовних прапорів. Виконуй простягання, ритуали обходження і кидання торма. Читай сутри, що оповідають про те, як Будди і Бодхісаттви ходили в інші країни, наприклад "Аватамсака-сутру"(Гирлянда сутр, що прикрашає Просвітленого). Якщо станеш спиратися на божеств зеленого забарвлення, всі твої справи швидко здійсняться.

Це гадання називається також «Зростання сили вітру, подібно небесному вихору».

Якщо випаде АХ НАЗемля Зóлота, - усіляка важка праця буде виконана та принесе благі плоди, подібно до того як врожай сходить на родючій землі.

Знак цього гадання - «Якщо неможливо запитати вірне питання, тоді і відповідь залишиться незрозумілою».

Сім'я (майно та особисте життя): твоїй родині, майну та особистому життюі ніщо не загрожує, вони дуже стійкі і благополучні.

Цілі та наміри: оскільки всі твої наміри міцні, вислухай пораду: залишайся в тому місці, де знаходишся, і всі твої плани здійсняться.

Друзі та багатство: тебе чекає міцне і тривале щастя, але потрібен час, щоб знайти його.

Вороги: вони далекі від тебе.

Гості: в цілому їх подорож буде благополучною, але пройде деякий час, перш ніж вони прибудуть.

Хвороба: є незначний розлад слизу, але він не обіцяє великих неприємностей. Хвороба погано піддається негайному лікуванню, тому слід виконувати ритуали підношення вогню, ставити молитовні колеса «мані», що обертаються вітром, і вивішувати безліч молитовних прапорів.

Злий дух: ніякий злий дух не нападає на тебе.

Духовна практика: вона буде успішною, але дуже важливо не змінювати місця виконання практики.

Втрата: загублену річ знайде одина з близьких тобі людей. В іншому випадку, шукай в східному напрямку від того місця, де вона була втрачена. Якщо не знайдеш швидко, тоді буде важко відшукати її в майбутньому.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: це займе якийсь час, тому не покладай занадто великі надії.

Інше: не зволікай, і всі здійсниться. Але не слід затівати справ, пов'язаних з Повітрям, з відправленням листів і передачею новин. Звертайся до божеств Ваджрного сімейства (Шак'ямуні, Ачала і інш.), а також до божеств сімейства Ратна (Коштовності), наприклад до Ратнасамбхави.

Добре також виконувати ритуали продовження життя, робити сто тисяч земляних ступ, висікати мантри на камінні, розвішувати зображення божеств і робити підношення божествам Землі.

Це гадання називається також «Залишайся на місці, і підгрунття буде міцним».

Якщо випаде АХ ДХІВаджра Сарасваті, котру називають «Звук Ваджра», - твоя радість зросте, так наче ти почув хороші новини, і все буде благополучно.

Знак цього гадання - «В благому розумі виникає безмірна мудрість». В цілому це гадання віщує успіх у вивченні наук, мистецтв і слів Будди.

Сім'я (майно та особисте життя): виконуй медитації та ритуали продовження життя, ритуали, пов'язані з жіночими божествами, тоді надбаєш стійкість і міцність.

Цілі та наміри: усього досягнеш.

Друзі та багатство: чекай щастя.

Вороги: у тебе не виникне ворогів і божества захистять тебе.

Гості: подорож твоїх гостей буде легкою, і вони прибудуть незабаром.

Хвороба: хвороба буде вилікувана.

Злий дух: гадання ясно показує, що ніякий злий дух не турбує тебе. Навіть якщо і з'являться які-небудь погані прикмети, не варто непокоїтись - в дійсності всі обставини найсприятливіші. Молися божествам, і цим очистиш свій розум від безлічі думок що турбують тебе .

Духовна практика: виконуй практику Ваджра Сарасваті і знайдеш благо; твоє розуміння зросте.

Втрата: загублену річ можна знайти, якщо застосувати для цього вправні засоби.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все здійсниться в точній відповідності з твоїм бажанням.

Інше: у всіх інших справах буде гарантований успіх.Здійснюй діяння умиротворення; особливо сприятливі справи, в яких бере участь жінка. Вибери для молитви в якості ідамів одного з глав трьох сімейств: Авалокітешвару, Манджушрі або Ваджрапані, або будь-кого з бодхісаттв. Добре також споглядати мандалу Херук материнської тантри, виконувати практику Ясного Світла і Йогу бажання. Читай тантри Чакрасамвари і Ваджрадакині, а також такі сутри, як "Самадхіраджа-сутра". Роби підношення Мамо. Спирайся на Хранителів Вчення, таких, як Дамчен Чамдрел, п'ять богинь Церінг Чедма і на інших мирних Хранителів, що посідають на тваринах. Особливо ж молися Макзорме, Рематі та іншим божествам класу Лхамо. Таким чином усе, чого побажаєш, здійсниться.

Це гадання також називається «Виконання задуманого та зростання розуму».

ОМ АХ РА ПА ЦА НА ДхІ Хай цей переклад слугує усім живим істотам для досягнення пробудження, звільнення та просвітління