ЦА

Якщо випаде ЦА АХ Біла Парасолька Успіху, - буде великий успіх, що розкрився як біла парасолька.

Знак цього гадання - «Сад квітів, що розпускаються вчасно».

Сім'я (майно і особисте життя): у всьому благо.

Цілі і наміри: вони здійсняться. Добре виконувати медитації і читати мантри Сімхамукхи. Чекай добрих новин. Про те , деякі з твоїх рішень і чужих обіцянок будуть подібні відбиткам лап маленької пташки на піску.

Друзі та багатство: якщо зробиш підношення божествам багатства, тоді незабаром прийдуть добрі вісті.

Вороги: у тебе немає ворогів, тому не турбуйся.

Гості: вони прибудуть незабаром, і подорож їх буде легкою.

Хвороба: хвороба буде вилікувана достатньо швидко.

Злий дух: тебе турбує не злий дух, а страхи, народжені твоєю уявою. Немає інших причин для занепокоєння, окрім тих, що народжені твоїм власним розумом.

Духовна практика: вона буде успішною.

Втрата: ймовірність того, що втрата знайдеться, середня.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: немає ніяких перешкод.

Інше: це гадання носить назву «Подих полегшення». Спирайся на таких божеств, як Гьялцен Цемо, Таші Лхамо і Маха Майура. Добре також вивішувати молитовні прапори і виготовляти «молитовні млини». Корисно також молитися таким Захисникам, як Пехар (Гуна).

Це гадання також називається «Яким би шляхом не пішов, досягнеш благополучно».

 

 

Якщо випаде ЦА РА Палаючий Меч, - тебе буде супроводжувати успіх. Це подібно до того, як людина, яка здобула перемогу над іншими, наповнюється хоробрістю.

Знак цього гадання - слова Ямантаки, глави воїнства Гнівних, що знищує ворогів, які сповідують хибні думки, що говорив так: «Знищу ворогів, підпорядкую Мару!»

Сім'я (майно і особисте життя): ретельно і неухильно виконуй ритуали, присвячені Захисникам, і буде велике благо.

Цілі і наміри: успіх і перемога у всіх напрямках. Особливо успішними будуть благі гнівні діяння, такі, як підпорядкування тощо. Читай гнівні мантри і досягнеш успіху.

Друзі та багатство: багатство, їжа, пиття та тому подібні речі знайдеш із застосуванням сили.

Вороги: всі вороги будуть переможені, і ти отримаєш перемогу.

Гості: вони швидко прибудуть і здобудуть перемогу над ворогами.

Хвороба: хвороба буде вилікувана.

Злий дух: вони не зможуть навіть глянути на тебе, не кажучи вже про те, щоб заподіяти тобі шкоду. Ти такий сильний, що можеш підпорядковувати собі розум інших людей, а тому в тебе виникне співчуття до них.

Духовна практика: діяння підпорядкування і гніву приведуть до благих результатів.

Втрата: втрачений предмет буде знайдено.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все, безсумнівно, здійсниться.

Інше: це гадання говорить про необхідність у всьому являти свою силу. В цілому, труднощі будуть виникати при здійсненні дій, пов'язаних із Землею та Водою. Здійсняться закликання грози, бурі і тому подібні дії. Спирайся на ідамів з гнівними мантрами, і на Ямантаку. Якщо станеш виконувати практики, пов'язані з Вогнем і Повітрям, наприклад практику внутрішнього тепла і розплавлення Бодхічітти, тоді твоя здатність виконувати дії підпорядкування та гніву зросте. Спирайся на Ямантаку, Хаягриву, Махакалу і чоловічих божеств сімейства Карми, таких, як Амогхасіддхі. Спираючись на Ваджракілаю, знайдеш могутність. Особливо слід звертатися до таких Захисників Дхарми, як Манінг, Махакала, Ле-шин і Ваджрапані.

Це гадання також називається «Наділений владою підпорядковує собі інших».

 

 

Якщо випаде ЦА ПА Пустота Розуму, - твій розум буде порожній як долина, що продувається вітром.

Знак цього гадання - слова злих демонів, посланців Мари, що бродять на північному сході, кажучи: «Ось листок паперу, що відносить вітром: хто зможе зловити його?»

Сім'я (майно і особисте життя): обставини несприятливі. Є велика небезпека поділу, розсіювання і руйнування, але виконання ритуалів може виправити становище.

Цілі і наміри: занадто незначні приводи викликають твоє занепокоєння і засмучують тебе.

Друзі та багатство: вони витікають, як вода крізь пальці.

Вороги: раніше він був другом, а тепер напав на тебе, однак найбільша шкода трапиться, якщо ти почнеш боротися з ним. Краще тримайся від нього подалі або дай йому грошей, щоб він заспокоївся.

Гості: вони повернуть назад з порожніми руками або не зможуть виконати задумане.

Хвороба: можливі невеликі захворювання, що мають природу холоду або повітря, і елементи твого тіла вийдуть з рівноваги. Занепокоєння твого розуму виникає через твої зв'язки з поганими друзями і супутниками. Уникай їх, і буде щастя. Швидше за все, твої вчинки будуть не чисті.

Злий дух: вони не зможуть нанести тобі великої шкоди, але, тим не менш, слід виконувати ритуали підміни.

Духовна практика: тобі буде важко досягти бажаного, оскільки твій розум дуже збуджений.

Втрата: знайти втрачене дуже важко.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: оскільки це гадання називається «Пустота розуму», тобі важко буде виконати задумане.

Інше: гадання говорить про те, що твої бажання не здійсняться. Швидше за все, люди не стануть прислухатися до твоїх порад. Укріплюй свій розум, накоплюй благі заслуги, вивчай Вінаю та читай збірки сутр.

Це гадання також називається «Розірваний розум».

 

 

Якщо випаде ЦА ЦА Стяг Слави, - твоя популярність і слава зростуть, подібно до того як цар богів б'є в барабан, здобувши перемогу над ворогом, або подібно синові Гаруди, що парить у піднебессі.

Знак цього гадання - слова Амріта Кундалі, котрий говорить: «Настав час святково та урочисто проголошувати в усіх напрямках світу, так само як одни раз прапор споруджують на вершині гори».

Сім'я (майно і особисте життя): в цілому гадання говорить про сприятливий стан справ, а також віщує успіх. Проте, якщо міру буде перебрано, доведеться розрізати на шматочки (тобто вдасться зробити лише небагато).

Цілі і наміри: твої бажання успішно здійсняться. Якщо будеш ретельно виконувати ритуали, присвячені Захисникам Дхарми, тоді з успіхом завершиш будь-яке починання.

Друзі та багатство: швидше за все, тобі легко вдасться знайти і те, і інше.

Вороги: буде битва, і ти отримаєш перемогу.

Гості: їх подорож буде легкою, і вони прибудуть незабаром. Крім того, ти почуєш новини про них.

Хвороба: рівновагу елементів в тілі розстроєно через хворобу повітря, але великої небезпеки немає, а тому не варто турбуватися.

Злий дух: ніякий злий дух не нападає на тебе.

Духовна практика: тебе чекає успіх в досягненні твоїх цілей і велика слава.

Втрата: швидше за все ти зможеш швидко відшукати втрачений предмет на північному сході від того місця, де втратив його.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: гадання говорить про те, що вони прийдуть.

Інше: у всьому іншому тебе чекають успіх і сталість. Проте в здійсненні дій, пов'язаних із Землею і Водою, будуть труднощі. Роби підношення, читай молитви і виконуй ритуали, що запобігають хворобам. Виконуй медитативні практики з гнівним Ніладандою і богинею Цангі, а також таких Захисників Дхарми, як Чіттіпаті, Нген Нема та інших божеств Дії.Успішними будуть також подорожі, польоти в просторі, використання чарівного методу «швидкої ходьби» тощо. Успішним буде проведення різного виду ритуалів вигнання, наприклад вигнання злих духів з певного місця. Добре також робити різні підношення, наприклад підношення чаю, ритуальних шаликів і тому подібного.

Це гадання називається також «Швидке вирішення всіх питань і слава».

 

 

Якщо випаде ЦА НА Мара - демон скандх, чекай біди у всьому, що стосується сім'ї, майна, життя, друзів і багатства; вони впадуть, як зрубане дерево.

Знак цього гадання - слова демона, котрий відтинає дихання та стоїть на зовнішніх дверях східного напрямку, кажучи: «Зрізуйте траву серпом». Тому тобі слід читати багато мантр і виконувати ритуали кидання торма.

Сім'я (майно і особисте життя): гадання віщує біду.

Цілі і наміри: тут будуть великі неприємності. Читай молитви гуру Падмасамбхаві, зокрема «Усунення перепон» і «Усунення поміх на шляху», а також виконуй ритуал Тари, що розсіює морок в десяти сторонах світу.

Друзі та багатство: і в тому, і в іншому гадання не віщує нічого доброго.

Вороги: швидше за все, тобі доведеться зустрітися з ворогом. Особливо небезпечними для тебе є центральна і східна частини твоєї країни: там над тобою можуть здобути перемогу. Виконуй обряди підпорядкування ворогів, таких, як Тамар і Кінг-Канг. Сильна людина стане лаяти тебе; щоб уникнути цього, ретельно обмірковуй всі свої дії.

Гості: твої гості зустрінуться з перешкодами на шляху. Для них буде важко прибути на місце вчасно і вони пошкодують про те, що вирушили в дорогу.

Хвороба: є сильне захворювання слизу і будуть труднощі з диханням. Для того щоб подолати це, необхідне проведення ритуалів.

Злий дух: на тебе нападають духи Землі і духи Місцевості. Неприємності можуть також виходити від предмета жовтого забарвлення, будинку або кімнати квадратної форми або від будь-якої квадратної речі. Шкоду тобі може також заподіювати злий дух-цар, пов'язаний з предметом, який ти отримав з рук буддійського або бонского священика. Причиною всього цього може бути твоє бажання змагатися з людьми або нелюдськими істотами, котрі здавна населяють це місце, або ж ти псував зображення божеств тощо. Є також небезпека піддатися нечистоті і забрудненню, а тому виконуй ритуали обмивання.

Духовна практика: хоч ти і міркуєш про Дхарму, але, тим не менше, рухаєшся в хибному напрямку. Тому тобі слід очищати дороги, прокладати нові зручні шляхи і молитися божествам, що усувають перешкоди, таким, як Тара.

Втрата: повернути втрачений предмет буде так само важко, як м'ясо, яке потрапило в пащу лева.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: незважаючи на безліч зусиль і тривог, це не здійсниться.

Інше: все інше не сприятливе. Проте дії, пов'язані з обманом і віроломством, матимуть успіх.

Це гадання називається також «Придавлений скелею».

 

 

Якщо випаде ЦА ДХІ — Дім Благих Вістей (Хранитель Східних Дверей),- будь-яка хороша робота буде виконана так само легко, як людина приходить в будинок, де його чекають добрі вісті. Це називається також «Дерево, що виконує бажання».

Знак цього гадання - «Добрі діяння прикрашають роботу».

Сім'я (майно і особисте життя): все буде мати хороший і несподіваний результат. Особливо сприятливо приносити вісті іншим.

Цілі і наміри: тут тебе чекає швидкий успіх. Добре підтримувати відносини з іншими людьми.

Друзі та багатство: в цьому буде негайний успіх. Особливо добре передавати новини.

Вороги: У тебе немає ворогів. Настав спокійний час.

Гості: подорож їх буде легкою, вони зустрінуть добрих друзів і прибудуть незабаром.

Хвороба: твоя хвороба буде вилікувана.

Злий дух: ніякий злий дух не турбує тебе.

Духовна практика: у тебе благі наміри, а тому зросте старанність в духовній практиці.

Втрата: втрачений предмет буде знайдений на сході або на півдні від того місця, де він був втрачений.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все буде успішно виконано, і ти приймеш правильне рішення.

Інше: у всьому, що стосується твоїх бажань, ти матимеш успіх. Спирайся на божеств сімейства Карми, таких, як Махабалі, парна Шаварі, Ушніша Віджая і Тара. Роби підношення чотирирукому Махакалі та іншим Захисникам Дхарми. Добре також звертатися до Ма Гьял і божеств з розряду якшів. Читай сутри із зібрання Ратнакута. Сприятливо вивчати і викладати Дхарму, а також сурмити в мушлі і вивішувати прапори.

Це гадання називається також «Рознеслись добрі вісті, і ти зійшов на вершину гори».

 

ОМ АХ РА ПА ЦА НА ДхІ Хай цей переклад слугує усім живим істотам для досягнення пробудження, звільнення та просвітління