ПА

Якщо випаде ПА АХ Дорогоцінна Ваза Нектару, - всі діяння умиротворення здійсняться подібно до того, як дорогоцінна посудина наповнюється амрітою.

Знак цього гадання - «Випий амріту та знайдеш безсмертя».

Сім'я (майно і особисте життя): все благополучно.

Цілі і наміри: немає ніяких перешкод, тому ти досягнеш своїх цілей. У точності виконуй усі побажання свого Вчителя, і буде благо.

Друзі та багатство: від своїх друзів і майна ти надбаєш благо, точно так, як посудина, котра виконує бажання, робить для тебе все, що забажаєш.

Вороги: ворогів немає, оскільки вони умиротворені.

Гості: гості прибудуть скоро і благополучно, але у дитини можуть виникнути труднощі в дорозі, тому вона прибуде не так швидко, як ти очікуєш.

Злий дух: ніякий злий дух не турбує тебе.

Хвороба: ліки та виконання ритуалів - все це стане подібним цілющому нектару, який приносить швидке одужання.

Духовна практика: сприятливі діяння умиротворення. Слід спиратися на божеств, пов'язаних з очищенням, таких, як Вайрочана, Будда Медицини, Акшобхья(Ваджрасаттва) і тому подібних божеств.

Втрата: шукай втрату в південному напрямку потоку або ставка.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: виконавши справу, ти будеш задоволений і безтурботний, але не в тій мірі, як очікував.

Інше: все інше обернеться на добре. Але дії, пов'язані з отрутами і тому подібним, не матимуть успіху. Всі несприятливі обставини заспокояться, якщо будеш виконувати ритуали підношення води, обмивання, читати молитви сповідання гріхів і здійснювати інші ритуали очищення.

Це гадання називається також «Люті дії, що здійснюються за допомогою родичів і м'яких людей».

 

 

Якщо випаде ПА РА Ставок без Джерела Води, - багатство вичерпається, подібно до того як припиняється потік води, коли перекривають джерело.

Знак цього гадання - слова безлічі демонів, слуг Мари, що зібралися на південному заході. Вони кажуть: «Який сенс будувати замок на піщаному березі моря?»

Сім'я (майно і особисте життя): хоча в найближчому майбутньому проблем не передбачається, в подальшому можливі деякі труднощі. Тому накопичуй зібрання благих заслуг.

Цілі і наміри: можливість здійснення твоїх цілей і намірів середня. Не чекай допомоги від друзів.

Друзі та багатство: знайдеш небагато. Не чекай великих втрат і придбань.

Вороги: хоча є багато ворогів, які сильніші, ніж ти думаєш, але вони не зможуть сильно нашкодити тобі.

Гості: твоїх гостей в дорозі спіткає прикрість, але вони будуть далекі від повного провалу і поразки. Також у них будуть складнощі в тому, щоб прибути вчасно.

Хвороба: тебе чекають сильні тілесні розлади і великі хвороби. Виконуй якомога більше ритуалів воздаяння та підміни.

Злий дух: невелике занепокоєння походить від предмета, яким володіли самотні або скривджені чоловік чи жінка. Але оскільки його не можна точно визначити, він не заподіє великої шкоди.

Духовна практика: хороших результатів не буде. Ти збентежений і знаходишся в нерішучості. Окрім того, твої наміри помилкові і неблагі. Методи, якими ти користуєшся, так само далекі від досконалості. Тому читай молитви сповідання гріхів, молитви до Самантабхадра, "Аватамсака-сутру"(Гирлянда сутр, що прикрашає Просвітленого), "Калпабхадра-сутру" і інші. Добре читати також "Лалітавістара-сутру" і "Праджняпараміта-сутру" з восьми тисяч шлок. Безліч раз прочитай молитву і мантру Гуру Падмасамбхави. З безвір'я повинна появитись віра.

Втрата: оскільки втрачений предмет безкорисний, тому навіть якщо знайдеш його, це не принесе користі.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: хоча справа і здійсниться, але буде важко домогтися гарного результату.

Інше: все інше несприятливе. Особливо це стосується нових зустрічей. Оскільки порушення твоїх планів схоже до знищення самої роботи, добре б відправитися в інше місце, змінити розклад, і т.д..

Роби підношення їжі та речей для Сангхи. Спирайся на дакинь, таких, як Сангйе і Сімхамукха. Добре також проводити ритуали спалювання їжі, ритуали воздаяння і підміни.

Називається це гадання також «Зменшення щастя».

 

 

Якщо випаде ПА ПА Океан Нектару, - багатство збільшиться подібно до того, як великий океан наповнюється нектаром.

Знак гадання - слова Ушніші Віджаї, яка говорить: «Літня річка наповняється водою».

Сім'я (майно і особисте життя): в даний час вони в хорошому стані, а в майбутньому зростуть ще більше.

Цілі і наміри: ти знайдеш багатство, процвітання і успіх.

Друзі та багатство: вони невичерпні, як вода в великому океані.

Вороги: нові не з'являться, а зі старими настане примирення.

Гості: подорож їх буде легкою, і вони прибудуть вчасно.

Хвороба: якщо тебе спіткає тільки хвороба холоду, це не страшно. Якщо ж захворювання пов'язане з елементом Води, то можливість одужання середня.

Злий дух: ніякий злий дух не турбує тебе. Але є небезпека виникнення прихильності при зустрічі з іншими людьми.

Духовна практика: в духовній практиці тебе чекає успіх. Особливо успішною буде практика діянь умиротворення.

Втрата: втрачена річ буде знайдена родичем або ти сам знайдеш її в північному або південному напрямку від того місця, де вона була втрачена.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: усі, хто бере участь у справі, одностайні, а тому вона здійсниться без зусиль.

Інше: майбутнє цілком благополучно; буде багато їжі та напоїв. Особливо сприятливим буде все, що стосується Води. Не такі хороші справи з заручинами та весіллям і всім що з цим пов'язано, а також робота із застосуванням Вогню. Читай "Аватамсака-сутру" та різні дхарані. Те, чого бажаєш, досягнеш з легкістю, якщо станеш стирати пил і бруд з зображень божеств і робити підношення нагам. Якщо хвороби і неприємності не дуже великі, вони будуть усунені.

Це гадання називається також «Очищення забрудненого».

 

 

Якщо випаде ПА ЦА Мара - демон Нещастя , - твоє щастя буде зруйновано, як течія води розмиває землю на дні океану.

Знак цього гадання - слова злобного якші, що входить через північні двері, кажучи: «Злий наг збурив воду у великому океані».

Сім'я (майно і особисте життя): тебе чекають великі перешкоди і велике збурення.

Цілі і наміри: все, чого бажаєш, призведе до збурення розуму і нещасть.

Друзі та багатство: не чекай нічого хорошого; вони подібні до пилу, що відносить вітер.

Вороги: швидше за все, ворог наближається до тебе. Особливої ​​небезпеки чекай зі сходу і з півночі. Ймовірно, твій ворог буде судитися з тобою.

Гості: гості, що прямують до тебе, заблукають, щось розіб'ють або втратять.

Хвороба: тобі загрожує хвороба вітру, а також захворювання судин і сухожиль, що заважає руху. Для того щоб заспокоїти біль, завданий цими захворюваннями, необхідно робити підношення торма і виконувати трьохчасний ритуал якомога частіше. Читай також різні сутри і молитви Самантабхадри, випускай на волю тварин і роби ритуал «Дарування Тарі чотирьохчастной мандали». Добре також провести ретрит (практику в самоті), присвячений Ачалі.

Злий дух: на тебе нападає злий дух зеленого забарвлення або пов'язаний з деревом. Можливо, причина цього в тому, що проти тебе був направлений ритуал з нагами або чорна магія. Крім того, шкода, завдана тобі, могла статися від взаємних образ, від чужого лихослів'я або через те, що ти знаходився на зібраннях, де відбувалися сварки.

Духовна практика: твій розум буде перебувати в стані занепокоєння, обурення та суму. Ти порушиш свої обітниці. Тому спирайся в своїй практиці на Ачалі, виконуй ритуали кидання торма, вивішуй молитовні прапори і стирай пил зі священних текстів, що містять слова Будди.

Втрата: втрачений предмет потрапив в погані руки і повернути його неможливо.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: твій розум у великому занепокоєнні, а тому виконати задумане буде дуже важко.

Інше: все інше дуже несприятливо. Твій розум вельми збуджений. Тим не менш успішними для тебе будуть дії злоби, наприклад внесення розбрату між людьми, примусити когось до того, щоб він покинув тебе тощо. Корисно робити невеликі глиняні ступи жовтого забарвлення.

Це гадання називається також «Кипіння пристрастей».

 

 

Якщо випаде ПА НА Золотий Лотос, - буде успіх у досягненні будь-яких цілей, подібно до того як зелені пагони стають зрілими колоссям. Це називається також «Незжата нива».

Знак цього гадання - мова дружини білого Манджушрі, яка говорить: «Ось сад, повний квітів мандарави, зрошений нектаром; який він гарний!»

Сім'я (майно і особисте життя): є всі умови для процвітання, а тому буде благо.

Цілі і наміри: з кожним днем все краще і краще.

Друзі та багатство: вони збільшаться і принесуть тобі невичерпне благо.

Вороги: ніякі вороги не повстають проти тебе.

Гості: їх подорож буде легкою, і вони досягнуть своєї мети, однак трохи затримаються в дорозі.

Хвороба: хвороба поступово пройде.

Злий дух: ніякий злий дух не нападає на тебе. Багато людей дивляться на тебе і ти можеш обдарувати їх благом.

Духовна практика: зростуть твої благі наміри. Будеш вчити Дхарми і люди зберуться до тебе, як бджоли злітаються до квітки, і ти принесеш їм благо. Добре виготовляти зображення Захисників Вчення та спиратися на таких мирних божеств, як біла Ваджраварахі та Ваджрадеві. Якщо станеш читати сутри "Лалітавістара" і "Бодхісаттвапітака", в майбутньому це принесе щастя й вдачу.

Втрата: втрачений предмет буде знайдений. Навіть якщо не знайдеш його негайно, велика ймовірність, що він знайдеться в майбутньому.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все поступово здійсниться.

Інше: можливо, в даний час справи йдуть і не дуже добре, але з часом все виправиться.

Це гадання називається також «Зростання щастя».

 

 

Якщо випаде ПА ДХІ Нектар, як Ліки (Хранитель північних дверей),- це означає, що через Північні двері увіллється потік цілющого нектару. Це називається також «Збираються хмари, наповнені золотою амрітою».

Знак цього гадання - «Вступ до потоку щастя на золотому півдні».

Сім'я (майно і особисте життя): у всьому благо.

Цілі і наміри: все, що бажаєш, здійчниться саме так, як ти і припускав. Виконання твоїх планів принесе тобі багатство. Спираючись на таких божеств, як Пратішара, досягнеш виконання своїх бажань.

Друзі та багатство: твої досягнення і добробут достатньо зростуть.

Вороги: ніякі вороги не повстають проти тебе.

Гості: подорож їх буде легкою, і вони прибудуть вчасно.

Хвороба: якщо станеш дотримуватися порад свого лікаря, отримаєш зцілення.

Злий дух: сьогодні немає жодного, а той, що був раніше, відвернеться.

Духовна практика: ти наділений добротою і м'якістю характеру, а тому всі твої бажання здійсняться.

Втрата: шукай втрачений предмет в південному або північному напрямку від того місця, де він був втрачений, і обов'язково знайдеш його.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: вони прийдуть, і справа здійсниться.

Інше: усі попередні відповіді віщують тобі успіх, те ж саме стосується і всіх інших питань. Сприятливо допомагати іншим позбавлятися від поганих намірів. Якщо станеш виконувати практики умиротворення, спираючись на таких божеств, як Акшобхья, Сіта Ваджра Відарана і Амріта Кундалі, твоє щастя зросте подібно до того, як знаходять коштовність в глибинах океану. Крім того, спирайся на гуру Падмасамбхаву, божеств сімейства Коштовності (Ратна), божеств багатства і зростання. Добре також спиратися на мирних Хранителів. Роби підношення і принось хвалу білому Махакалі та вивішуй сині молитовні прапори. Занурюй в воду "Праджняпараміта-сутру", і твої родичі скажуть тобі приємне, а також ти будеш добре прийнятий після прибуття на місце.

Це гадання називається також «Подібна доброта».

 

ОМ АХ РА ПА ЦА НА ДхІ Хай цей переклад слугує усім живим істотам для досягнення пробудження, звільнення та просвітління