РА

Якщо випаде РА АХЯскравий Ліхтар, - це означає, що твій розум ясний і умиротворений, як смолоскип, що розсіює морок.

Знак цього гадання - «Яскраве полум'я світильника, що не розгойдує вітер».

Сім'я (майно і особисте життя): у всьому буде благо.

Цілі і наміри: роби все, що забажаєш, успіх супроводжує тебе.

Друзі та багатство: все гаразд.

Вороги: ворогів не виникне. Якщо і почуєш, що вороги ходять десь на віддалі, знай, що вони не зможуть зашкодити тобі.

Гості: почуєш про них хороші новини, і подорож їх буде легкою.

Хвороба: твоя хвороба посилиться.

Злий дух: ніякий злий дух не турбує тебе. Усі неприємності є результатом за всі твої попередні вчинки та не принесуть великої шкоди.

Духовна практика: в своїй практиці ти не зустрінеш перешкод.

Втрата: шукай загублену річ в південно-західному напрямку від того місця, де вона була втрачена, і знайдеш її.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: якщо почнеш справу з ретельністю, перешкод не буде та все здійсниться.

Інше: в усьому, що ти маєш намір зробити, немає нічого поганого. Читай сутри, такі, як "Кальпабхадра-сутра" і спирайся на божеств лотосового сімейства, таких, як АмітаюсКурукуллаМарічі та інших. Практикуй медитації на божеств Хумкара Яб-Юм і червону Гаруду, і тобі буде супроводжувати успіх. Спирайся на таких Захисників Вчення, як великий Цімар, і інших. Перешкоди будуть усунені, якщо станеш розчищати шляхи та дороги, виконувати ритуали підношення Вогню та тому подібне. Так ти надбаєш здійснення усіх своїх бажань.

Це гадання називається також «Той, хто допомагає собі сам».

Якщо випаде РА РАШрі Хаягрива,(Додавання Масла до Палаючого Полум´я) - всі діяння, що вимагають застосування сили і влади, будуть благополучно здійснені.

Знак цього гадання - «Знову і знову підливаєш масло у вогонь бажання».

Сім'я (майно і особисте життя): вони благополучно зростають. Зросте також твоя привабливість.

Цілі і наміри: вони здійсняться незабаром, і ти почуєш про них добрі вісті. Якщо прочитаєш належну кількість мантр дакині, твої вчинки будуть особливо успішними.

Друзі та багатство: зросте кількість предметів, сухих за своєю природою та червоного забарвлення. Виконуй якомога більше могутніх вогняних підношень; це особливо корисно для зростання щастя.

Вороги: хоч в даний момент і немає ворогів, що прямо протистоять тобі, але якщо бажаєш напасти, незабаром отримаєш звістку про можливість здобути перемогу на сході або в центрі.

Гості: вони прибудуть незабаром, і подорож їх буде благополучною.

Хвороба: для зцілення хвороб жару, крові та заразних захворювань слід застосовувати лікування в поєднанні з ритуалами. Всі інші види хвороб будуть легко вилікувані.

Злий дух: ніякий злий дух не нападає на тебе. Але ти робив великі справи, маючи погані помисли, звідціля і всі твої неприємності. Свита гнівних божеств незадоволена тобою. Тому роби приношення мирським божествам, і все владнається.

Духовна практика: тобі буде дуже корисним вчинення чисельних благих і сильних вчинків.

Втрата: втрачена річ може бути знайдена в південному або західному напрямку від того місця, де вона була втрачена.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все незабаром здійсниться.

Інше: в цілому обставини сприятливі для тебе, але не слід займатися справами, для яких необхідні тверді предмети, а також тими, які пов'язані з землею та водою. Результати таких справ будуть подібні воді, що википає на сильному вогні, або ставку, який пересихає від літньої спеки. Спирайся на гнівних божеств Лотосового сімейства, таких, як Хаягриву і Таккіраджа. Читай сутри і тантри Авалокітешвари, такі, як "Амогхапаша". Якщо станеш розраховувати на свою силу і на гнівних божеств, тоді незабаром досягнеш своїх цілей і твоє щастя злетить подібно до полум'я.

Це гадання називається також «Радість і процвітання».

Якщо випаде РА ПАМара - демон Смерті, - це знак руйнування. Як іскра гасне від краплі води, так само всі твої справи і починання будуть безуспішні, схоплені Владикою смерті.Суть цього у виході через зовнішні південні двері.

Знак цього гадання - «Вбивство, смерть, руйнування».

Сім'я (майно і особисте життя): загрожує смерть і великі неприємності. Щоб уникнути їх, очисти від пилу і бруду священні тексти і виконуй ритуали кидання Торма гнівних божеств.

Цілі і наміри: вони не здійсняться через великі перешкод. Краще залишити все зусилля.

Друзі та багатство: немає ні друзів, ні багатства; намагаючись знайти їх, зустрінеш перешкоди.

Вороги: вороги близько. Особливо небезпечні для тебе південний і північний напрямки: уникай їх.

Хвороба: хворого чекають великі небезпеки. Ворожіння обіцяє важкий час для того, хто хворий на хворобу холоду або чия хвороба пов'язана з накопиченням елемента води в тілі. Якщо швидко і ретельно не виконати ритуалів підношення Хранителям, то хворобу буде важко вилікувати.

Гості: шлях їх буде важким, з безліччю небезпек. Виконуй ритуали божества Білої парасольки.

Злий дух: тобі завдано шкоди нечистими напоями, круглими предметами темно-синього забарвлення, чорної їжею, майном або прикрасами вдови, а можливо, причиною забруднення стало порушення обітниць або те, що твій одяг лежав поруч з одягом хворої людини. Слід проводити ритуали звільнення за допомогою Тари або Ваджракілаї та робити підношення нагам. Хоч біда прийде несподівано, слід оберегти себе від впливу духів Води, демонів «дрє» та інших.

Духовна практика: зустрінеш великі перешкоди. Прочитай сто тисяч разів молитву Прихистка. Виконуй ритуали кидання торма і звільнення, а також гнівні ритуали, звернені в північному напрямку, читай різні сутри. Якщо не робити цього, буде велике нещастя. Це гадання віщує велику небезпеку твоєму життю, оскільки вона схожа на тремтливий вогник, готовий згаснути в будь-який момент. Якнайбільше читай сутру Амітаюса та дхарані.

Втрата: хоч втрачена річ була віднесена в південному або північному напрямку, ти її більше не побачиш, навіть якщо підеш за нею.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: оскільки спонукання було помилковим, будуть великі перешкоди, і тебе чекає невдача.

Інше: хоча відповідь на всі питання негативна, але такі справи, як полювання, виготовлення отрут і різного роду руйнування, вдало здійсняться.

Це гадання називається також «Руйнівні діяння».

Якщо випаде РА ЦАКороль Сили, - сила та міць зростуть самі по собі, так само як посилюється лісова пожежа, що роздувається вітром. Діяння влади і насильства приведуть до великого успіху.

Згідно з таємними словами дружини Ямантаки, знак цього гадання - «Зайди і знайдеш силу». Це гадання також називається «Ревіння безстрашного тигра».

Сім'я (майно і особисте життя): твої сила та міць зростають, а тому ніщо не зможе завдати тобі шкоди.

Цілі і наміри: ти наділений силою, а тому досягнеш усього, чого забажаєш. Зараз найсприятливіший час для здійснення діянь підпорядкування і насильницьких дій. Добре також діяти згідно з основною практикою твого особистого божества (ідам).

Друзі та багатство: твоє багатство зросте. Особливо це стосується предметів зеленого забарвлення, довгастої або овальної форми.

Вороги: ніякі вороги не наближаються до тебе, а тих, що наблизяться, ти зможеш перемогти.

Гості: дорога твоїх гостей і відвідувачів буде легкою, і вони прибудуть незабаром. Крім того, тобі зустрінуться сприятливі обставини.

Хвороба: навіть якщо хвороба і трапиться, шкоди не буде. Роби підношення Захисникам Вчення.

Злий дух: злий дух не нападе на тебе, оскільки Хранителі стоять на сторожі. Можливо, тобі здасться, що ти зробив достатньо підношень Хранителям, але цього мало; необхідно зробити більше підношень, ніж раніше.

Духовна практика: всі твої цілі будуть благополучно досягнуті.

Втрата: вона буде повернена силою.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: якщо будеш спиратися на свого ідама, вони прийдуть, і все здійсниться.

Інше: це гадання говорить про те, що відповіді на всі інші запитання позитивні і твоя сила зросте. Але знай, що всі дії, пов'язані з водою, матимуть тільки відносний успіх.Спирайся на Ваджракілаю, гуру Падмасамбхава та свого ідама. Якщо станеш підносити хвалу силі Захисників Вчення, тоді вони захищатимуть тебе. Роби підношення пахощів та вивішуй молитовні прапори, і всі твої дії набудуть чинності та будуть успішні. Духовні досягнення можливі, якщо будеш спиратися на Захисників Вчення Ганапаті, Махакалу і Рахулу.

Це гадання називається також «Зростання сили та могутності».

Якщо випаде РА НАДерево що Засохло,- знай, що ніякі дії не матимуть результату, як не буває плодів на сухому дереві.

Знак цього гадання - слова Гандхарви, посланця Мари-демона південного напрямку, який сказав: «Твій розум в постійному збентеженні, і ти не можеш досягти своїх цілей. Тому і страждаєш».

Сім'я (майно і особисте життя): хоч в даний час все благополучно, в майбутньому справи підуть не дуже добре. Тому можна сказати, що загалом становище твоє середнє.

Цілі і наміри: оскільки вони подібні до вогню, який то спалахує, то гасне, тобі буде важко досягти успіху.

Друзі та багатство: їх немає.

Вороги: твої вороги нікчемні й слабкі, а тому вони не зможуть заподіяти тобі великої шкоди.

Гості: вони втомляться в дорозі, а тому прибудуть із запізненням.

Хвороба: буде незначне захворювання жовчі, але воно тобі сильно не зашкодить.

Злий дух: занепокоєння виникне через прив´язаність до предка або родича, але з цього не відбудеться ніякої шкоди. Із співчуття виконаєш деякі ритуали, відплачуючи  за доброту хворому родичеві. Та, оскільки тобою в наслідок цього, буде порушено взаємини з охоронцями місцевості та божествами Землі, котрі приносять благо, читай "Суварнапрабха-сутру" та виконуй ритуали, що сприяють процвітанню.Слід накопичувати благі заслуги і умиротворити потурбованих тобою духів Землі.

Духовна практика: у тебе занадто багато бажань, відтак тобі буде важко їх усі задовольнити; намагаючись зробити це, ти будеш подібний до дитини, яка бажає зловити веселку.

Втрата: ця річ була вкрадена і захована, а тому тобі важко буде її відшукати.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: в своїх бажаннях ти залежиш від інших людей, а тому дієш як уві сні, і тобі буде важко зрозуміти, чого ж ти досягнув.

Інше: в усьому іншому гадання не обіцяє нічого хорошого. Особливо несприятливо все, що стосується бажання знайти щастя або переслідування певної мети, а тому відклади задумане. Для усунення проблем слід читати «Десять коліс Кшітіграбхі», "Суварнапрабха-сутру" і подібні тексти. Добре також читати корінну тантру(мантру) Манджушрі.

Це гадання називається також «Здивування і відсутність суті».

Якщо випаде РА ДХІДвері Процвітаючих Бачень(Хранитель південного напрямку),- знай, що Південні двері сприятливих бачень, а тому буде благо. Це означає також, що відкриється око мудрості.

Знак цього гадання - «Поклич собі в друзі богиню заходу».

Сім'я (майно і особисте життя): будь-яке благо зростає, і в житті буде радість.

Цілі і наміри: якщо станеш діяти за порадою доброго друга, прийде успіх. Успішними також будуть такі заняття, як розглядання видінь в дзеркалі тощо.

Друзі та багатство: якщо будеш старанний, досягнеш успіху.

Вороги: ворогів немає.

Гості: їх подорож буде легкою, і вони прибудуть незабаром.

Хвороба: ритуали зцілення допоможуть негайному одужанню хворого.

Злий дух: ніякий злий дух не турбує тебе.

Духовна практика: благо. Особливо успішні будуть практики, пов'язані з очищенням обітниць і настанов.

Втрата: загублену річ зможеш відшукати в південному або західному напрямку від того місця, де вона була втрачена.

Чи прийдуть вони та чи здійсниться справа: все здійсниться.

Інше: в усьому іншому - благо. Швидко відвернеш свій розум від неблагих спонукань і вчинків. Спирайся на червоного Ямантаку. Твої цілі стануть добрими і з'являться добрі ознаки, якщо станеш молитися божествам мови (лотосове сімейство), жіночим божествам, подібним до Марічі, та Захисникам Вчення, таким, як Дорже Легпа. Читай різні сутри і тантри, а якщо станеш запалювати безліч масляних світильників і читати якомога більше молитов гуру Падмасамбхавi, то всі твої цілі будуть досягнуті.

Це гадання називається також «Порада доброго друга».

ОМ АХ РА ПА ЦА НА ДхІ Хай цей переклад слугує усім живим істотам для досягнення пробудження, звільнення та просвітління